Menu Close

Antrokams teikti „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ diplomai

2a ir 2b klasių mokiniai 2025–2026 mokslo metais dalyvavo bendrojo ugdymo mokyklų (BUM) antrokų mokymo plaukti programos, kurios tikslas – ugdyti vaikų plaukimo įgūdžius bei formuoti saugaus elgesio vandenyje įpročius, veiklose. Užsiėmimai vyko Akmenės rajono sporto centro baseine. Visi antrokai sėkmingai baigė mokymo programą ir gavo diplomus, liudijančius apie gebėjimo plaukti pasiekimo lygį ir mokėjimą laikytis saugaus elgesio vandenyje taisyklių.

Skip to content