Birželio 1 d. Ventos gimnazijos 5-10 klasių mokiniai dalyvavo patyriminėje audiovizualinėje veikloje kultūros namuose. Mokiniai žiūrėjo filmą „Ieškantys laimės“, kūrė plakatus ir filmavo anonsus. Nė vieno abejingo nepaliko ilga ir sunki kelionė link savosios laimės.








