Menu Close

Pramogos prie jūros

Gegužės 26 dieną Ventos gimnazijos 1b, 3a, 3b klasių mokiniai vyko į pažintinę – edukacinę išvyką į Kretingą ir Palangą. Kretingos žiemos sode dalyvavo edukacijoje „Atrask mano žydėjimą“. Grožėjosi žydinčiais sodo augalais.
Kretingos muziejuje dalyvavo edukacijoje „Gintaro pasaulis“. Susipažino su gintaru ir jo savybėmis, bei savo rankomis pasigamino mielą suvenyrą – ežiuką, kurį parsivežė namo.
Palangoje aplankė Gintaro muziejų. Ieškojo didžiausio gintaro akmens, įsigijo suvenyrų.
Stiprus ir šaltas vėjas neišgąsdino. Dauguma mokinukų brido į Baltijos jūrą, šokinėjo per atbėgančias bangas.
Grįžo Basanavičiaus gatve. Ragavo skanumynus, pirko lauktuves.
Pavargę, bet laimingi grįžo namo.
Mokinius lydėjo mokytojos J. Ragauskienė, N. Jogminienė, V. Juodeikienė ir padėjėjos G. Griciuvienė ir D. Jančienė.

Skip to content