Menu Close

Pamoka su mama

Gegužės 15 dieną 3a klasės mokiniai pakvietė savo mamas ir močiutes į integruotą lietuvių kalbos, muzikos, šokių, dailės ir technologijų  pamoką „Pamoka su mama“. Eilėraščiai ir dainos, piešiniai  ir užduotys buvo skirtos mamoms. Svarbiausia  – būti kartu.

Dėkojame mokytojams, pradėjusiems ruošti  pamoką, tai J, Šiurkuvienei,  A. Švažui, G. Bučiuvienei.

3a klasės mokytoja N. Jogminienė

Skip to content