Gegužės 15 dieną 3a klasės mokiniai pakvietė savo mamas ir močiutes į integruotą lietuvių kalbos, muzikos, šokių, dailės ir technologijų pamoką „Pamoka su mama“. Eilėraščiai ir dainos, piešiniai ir užduotys buvo skirtos mamoms. Svarbiausia – būti kartu.
Dėkojame mokytojams, pradėjusiems ruošti pamoką, tai J, Šiurkuvienei, A. Švažui, G. Bučiuvienei.
3a klasės mokytoja N. Jogminienė









