Menu Close

Ia gimn. klasės mokinės sėkmė respublikiniame konkurse

Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų mokyklos Ia gimn. klasės mokine Milana Bagdonaitė, kuri Respublikiniame skaitmeninių lankstinukų konkurse „Žalioji energija – tvari ateitis mūsų rankose“ laimėjo II vietą.
Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis klimato kaitos, visuotinio atšilimo, vandens užterštumo bei žmogaus poveikio gamtai problemomis, ugdyti atsakingą požiūrį į aplinkosaugą ir tvarią ateitį. Dalyviai kūrė skaitmeninius lankstinukus, kuriuose originaliai ir kūrybiškai pristatė žaliosios energijos svarbą šiandieniniame pasaulyje.
Taip pat dėkojame šiame konkurse dalyvavusiems mokiniams – Augustui Basiui, Džesikai Barvydaitei ir Gabrielei Budzinskaitei. Nors iki prizinės vietos šį kartą pritrūko vos kelių taškų, jų darbai pasižymėjo kūrybiškumu, atsakingu požiūriu ir originaliomis idėjomis.
Informatikos mokytoja D. Vireikienė
Skip to content