Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų mokyklos Ia gimn. klasės mokine Milana Bagdonaitė, kuri Respublikiniame skaitmeninių lankstinukų konkurse „Žalioji energija – tvari ateitis mūsų rankose“ laimėjo II vietą.
Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis klimato kaitos, visuotinio atšilimo, vandens užterštumo bei žmogaus poveikio gamtai problemomis, ugdyti atsakingą požiūrį į aplinkosaugą ir tvarią ateitį. Dalyviai kūrė skaitmeninius lankstinukus, kuriuose originaliai ir kūrybiškai pristatė žaliosios energijos svarbą šiandieniniame pasaulyje.
Taip pat dėkojame šiame konkurse dalyvavusiems mokiniams – Augustui Basiui, Džesikai Barvydaitei ir Gabrielei Budzinskaitei. Nors iki prizinės vietos šį kartą pritrūko vos kelių taškų, jų darbai pasižymėjo kūrybiškumu, atsakingu požiūriu ir originaliomis idėjomis.
Informatikos mokytoja D. Vireikienė
