Menu Close

Svečiavomės Šeimos dienos šventėje

Gražus bendradarbiavimas sieja Ventos gimnazijos moksleivius ir Ventos socialinės globos namų gyventojus. Buvome pakviesti dalyvauti tradicinėje Šeimos dienos šventėje globos namuose. Prie įėjimo į salę eksponavome gyventojų ir moksleivių kūrybinį projektą – parodą – „Po angelo sparnu“. Kurdami šią jautrią ir originalią meninę interpretaciją moksleiviai pasirinko gyventojų piešinius ir juos papildė pieštais ir padarytais angelais. Į šventę atvyko gimnazijos muzikos mokytojas Aurimas Švažas su pradinių klasių mokinukais. Šiltomis ovacijomis buvo sutikta mokytojo ir jaunųjų dainininkų pasirodymai. Nuotaikinga baigiamoji daina „Aš ir tu mes esame šeima“ dar labiau visus suartino ir sujungė bendrystei. Mūsų jaunuosius dainininkus šeimininkai apdovanojo skaniu šakočiu ir keraminiais suvenyrais, kuriuos sukūrė globos namų gyventojai.

Nuoširdus bendravimas užmezgė norą tolimesniam kūrybiniam bendradarbiavimui.

Dailės ir technologijų mokytoja Zita Staškienė

Skip to content